KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
İstanbul Polisevi

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasına konuşlanmış iki polisevi hizmet vermektedir. İkiside oldukça yüksek kalitede olan polisevleri konaklama dışında, restaurant, cafe ve düğün nişan organizasyonu gibi etkinliklerede ev sahipliği yapmaktadır. Polis teşkilatı mensupları ve yakınları bu polisevlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilmektedir.

Polisevleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da adres ve telefon bilgilerine erişmek için linkleri tıklayınız.Beylerbeyi Polisevi

Beylerbeyi'nde bulunan Beylerbeyi Polisevi kısa zaman önce renove edilmiş binası ve üstün servis kalitesi ile göz dolduruyor. Sabancı Polisevi toplam 3.049 m2 alan üzerine kurulmuş.

Üsküdar'ın Beylerbeyi semtinde yaptırılan polisevi binası, boğazın mimari tarzına uygun olarak, güvenlik görevlilerinin dinlenme, sosyal, eğitsel ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde projelendirilmiş.
 
Sabancı Polisevi'nde dinlenme ve oyun salonları, mutfak, restorant, idari bürolar ve yazlık kullanıma elverişli teraslar bulunmaktadır. Alt kat cafe olarak üst kat ise alakart restoran olarak kullanılmaktadır.Ortaköy Polisevi

İstanbul Ortaköy Polisevi Beşiktaş İlçesi Muallim Naci Caddesi Portakal Yokuşu'nda hizmet veriyor.

Polisevi 3 kat üzerinde, VIP salonu, restaurant, pastane - kafeterya nargile - çay bahçesi bölümlerinden oluşmaktadır.

 Diğer Alternatif Konaklama Seçenekleri   

İstanbul Hotelleri: 700'den fazla İstanbul oteline göz atabilir, her türlü ve seçeneğe göre listelenmiş otellerimizde online rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Aramanızı fiyat, semt ve daha bir çok seçeneğe göre yapabilirsiniz. Sistemimizde en uygun fiyatlı İstanbul hotellerinden en lüks otellere kadar oldukça çok seçenekle kendinize göre bir konaklama alternatifi bulabilirsiniz.

İstanbul Misafirhaneleri: İstanbul'da bulunan öğretmenevleri, kamu kurum ve kuruluşlarına ait misafirhaneler, polisevleri, üniversitelere ait misafirhaneler hakkında tüm iletişim, konaklama ve rezervasyon bilgilerine göz atabilirsiniz. Ayrıca misafirhane ulaşım bilgileride sayfalarımızda yer alıyor.


 Daha Fazla İstanbul                                    

İstanbul Yeme İçme Rehberi: İstanbul'un en iyi restaurantları, yeme içme haberleri, kategorize edilmiş yeme içme rehberi ve daha fazlası yeme içm sayfalarımızda. İstanbul'da bulunan 1000'den fazla restaurant hakkında editörlerimizin yorumları ve tüm detayları sayfalarımızda bulabilirsiniz.


İstanbul Gezi Rehberi: İstanbul'da bulunan müzeler, saraylar, alışveriş noktaları, tarihi mekanlar ve çok daha fazlası gezi sayfalarımızda. Sayfalarımızda gezinirken İstanbul'u yeniden keşfedecek ve İstanbul seyahatiniz için keyifli adresler keşfedeceksiniz.


İstanbul Ulaşım Rehberi: İstanbul ulaşımı ile ilgili aradığınız herşey sayfalarımızda yer alıyor. Havaalanı bilgileri, önemli ulaşım güzergahları, otobüsler, taksiler, deniz ulaşımı ve dahası. Detaylı bir İstanbul Ulaşım Rehberi ile İstanbul'da ulaşmak istediğiniz yere daha hızlı ulaşacaksınız.


İstanbul Gece Hayatı Rehberi: İstanbul'un gece hayatına dair aradığınız her şey sayfalarımızda. Şehrin en iyi gece kulüpler, etkinlik ve parti bilgileri, mekanlara ait detaylı bilgiler. İstanbul gece hayatına dair bilmek istediğiniz her şeyi gece hayatı rehberimizde bulabileceksiniz.
polisevi istanbul, polisevi baltalimanı, polisevi konaklama, istanbul polisevi, istanbul polisevleri, istanbul polisevi adresleri, istanbul polisevi fiyatları, istanbul polisevi düğün, polisevinde nişan, polisevi haritası, türkiye polisevleri, istanbul polisevi rezervasyon, istanbul polisevleri, beylerbeyi polisevi rezervasyon, ortaköy polisevi rezervasyon, beylerbeyi polisevi düğün, ortaköy polisevi düğün, istanbuldaki polisevleri, ucuz, uygun, kahvaltı, yemek fiyatları
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi